MF02WFF1602A10
MFR.Part #
MF02WFF1602A10
JLCPCB Part #
C51905077
Description
16kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS