MF0W4JJ0362A50
MFR.Part #
MF0W4JJ0362A50
JLCPCB Part #
C51905000
Description
250mW 3.6kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS