MF01WFF1102A10
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
MF01WFF1102A10
JLCPCB Part #
C51904983
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
11kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS