MF02WFF330JA10
MFR.Part #
MF02WFF330JA10
JLCPCB Part #
C51904945
Description
2W 33Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS