MF01WFF2400A10
MFR.Part #
MF01WFF2400A10
JLCPCB Part #
C51904892
Description
1W 240Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS