MF0W8JJ0683A50
MFR.Part #
MF0W8JJ0683A50
JLCPCB Part #
C51904890
Description
125mW 68kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS