MF02WFF820JA10
MFR.Part #
MF02WFF820JA10
JLCPCB Part #
C51904869
Description
2W 82Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS