MF01WFF1801A10
MFR.Part #
MF01WFF1801A10
JLCPCB Part #
C51904406
Description
1.8kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS