ATD03G2491BT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
ATD03G2491BT
JLCPCB Part #
C51899369
Package
0603
Description
100mW 2.49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS