CD288H1VM821G200T
MFR.Part #
CD288H1VM821G200T
JLCPCB Part #
C51026493
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 20mm 3000hrs@105℃ 35V 5mm 820uF ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS