TC0250B6982TCC
MFR.Part #
TC0250B6982TCC
JLCPCB Part #
C517721
Description
-55℃~+155℃ 25V 62.5mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS