TC0650B4702T5K
MFR.Part #
TC0650B4702T5K
JLCPCB Part #
C517623
Description
200V 333mW 47kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS