TC0550D1301T5J
MFR.Part #
TC0550D1301T5J
JLCPCB Part #
C517568
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS