TC0525B1621T5G
MFR.Part #
TC0525B1621T5G
JLCPCB Part #
C50670348
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS