TC0525B1000T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
TC0525B1000T5E
JLCPCB Part #
C52244
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS