SMSD1306-331MT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMSD1306-331MT
JLCPCB Part #
C513989
Package
SMD,18.5x15.2mm
Description
1.9A 1A 330uH 560mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,18.5x15.2mm Power Inductors ROHS