WJ15EDGKM-3.81-21P-14-00A
MFR.Part #
WJ15EDGKM-3.81-21P-14-00A
JLCPCB Part #
C508938
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x21P 21 21P 3.81mm 300V 8A Male Plug Screw Screw Connection (M2) Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS