0402WGD499JTCE
MFR.Part #
0402WGD499JTCE
JLCPCB Part #
C51145
Description
-55℃~+155℃ 49.9Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS