CD1102GM180F150T
Extended
Manufacturer
ChuangHui Electronics
MFR.Part #
CD1102GM180F150T
JLCPCB Part #
C49435378
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
15mm 18uF 2000hrs@105℃ 3.5mm 400V 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS