CD288H1CM102F120T
Extended
Manufacturer
ChuangHui Electronics
MFR.Part #
CD288H1CM102F120T
JLCPCB Part #
C49435291
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 12mm 16V 3.5mm 3000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS