STE0402X103J3435FA
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
STE0402X103J3435FA
JLCPCB Part #
C49352890
Package
0402
Description
-40℃~+125℃ 0.5mm 0.5mm 100mW 10kΩ 1mW/℃ 1mm 310uA 3435K 3s ±1% ±5% 0402 NTC Thermistors ROHS