FPF02200KFE1/10W
Extended
Manufacturer
HKR(Hong Kong Resistors)
MFR.Part #
FPF02200KFE1/10W
JLCPCB Part #
C49308146
Package
0402
Description
100mW 200kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS