AAPS0420M1R0F
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
AAPS0420M1R0F
JLCPCB Part #
C49261422
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
14.6mΩ 1uH 8.8A 9.6A AEC-Q200 ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS