RCT207K5JLF
Extended
Manufacturer
HKR(Hong Kong Resistors)
MFR.Part #
RCT207K5JLF
JLCPCB Part #
C49247120
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS