CBU201209U601T
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- CBU201209U601T
- JLCPCB Part #
- C49238109
- Package
- 0805
- Description
- -55℃~+125℃ 2.5A 600Ω@100MHz 90mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS