MFR02SF1203A10-B
MFR.Part #
MFR02SF1203A10-B
JLCPCB Part #
C49230733
Description
120kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS