ESD8D3V3
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
ESD8D3V3
JLCPCB Part #
C502573
Package
DFN1006
Description
-55℃~+125℃ 11.5V 150mW 2.5uA 3.3V 5V 7.5A ESD DFN1006 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS