AAPS1040M3R3H
MFR.Part #
AAPS1040M3R3H
JLCPCB Part #
C49073780
Package
SMD,11.5x10mm
Description
11.8mΩ 11A 20A 3.3uH AEC-Q200 ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS