4D02WGF470JTCE
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
4D02WGF470JTCE
JLCPCB Part #
C50334
Package
0402x4
Description
4 47Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS