GP2001-33HS6R
MFR.Part #
GP2001-33HS6R
JLCPCB Part #
C48997230
Package
SON-763
Description
-40℃~+85℃ 1 150mA 2uA 3.3V 45V 600mV@(100mA) 65dB@(100Hz) Fixed Over Temperature Protection、Short Circuit Protection Positive ±100uVrms SON-763 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS