MS127-6R8NT
MFR.Part #
MS127-6R8NT
JLCPCB Part #
C48974630
Package
SMD,12.2x12.2mm
Description
20mΩ 6.6A 6.8uH Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,12.2x12.2mm Power Inductors ROHS