RC-02K1181FT
MFR.Part #
RC-02K1181FT
JLCPCB Part #
C48971953
Description
1.18kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS