RC-02K13R0FT
MFR.Part #
RC-02K13R0FT
JLCPCB Part #
C48971952
Description
13Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS