SLPESDNC3D24VU
MFR.Part #
SLPESDNC3D24VU
JLCPCB Part #
C48971169
Package
SOD-323
Description
-40℃~+125℃ 1 100nA 24V 25pF 26.5V 300W@8/20us 50V 6A@8/20us ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS