RCA051R5JLF
MFR.Part #
RCA051R5JLF
JLCPCB Part #
C48928179
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS