RCA10390RJLF
Extended
Manufacturer
HKR(Hong Kong Resistors)
MFR.Part #
RCA10390RJLF
JLCPCB Part #
C48928172
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 333mW 390Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS