WTM54N65AMP
MFR.Part #
WTM54N65AMP
JLCPCB Part #
C48642356
Package
TO247
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 178.1W 4.5V@250uA 440pF 54A 6.884nF 655V 68mΩ@10V 87.22nC@10V 9pF TO247 MOSFETs ROHS