WTM30N65AP
MFR.Part #
WTM30N65AP
JLCPCB Part #
C48642347
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 130mΩ@10V 2.84nF 3.8pF 30A 34W 4V@1.1mA 61pF 650V 65nC@10V N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS