FTC404012S100MBCA
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FTC404012S100MBCA
JLCPCB Part #
C48601350
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
10uH 2.5A 2.8A 200mΩ ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS