CQ06W4F300LT5E
MFR.Part #
CQ06W4F300LT5E
JLCPCB Part #
C48579496
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 300mΩ Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS