HP06W2F3483T5E
MFR.Part #
HP06W2F3483T5E
JLCPCB Part #
C48579201
Description
-55℃~+155℃ 348kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS