WJ2EDGKM-5.08-10P-14-00A
MFR.Part #
WJ2EDGKM-5.08-10P-14-00A
JLCPCB Part #
C49243
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10A 10P 14~28 1x10P 2.5 300V 5.08mm Green Male Plug Screw Screw Connection (M2.5) Top Entry P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS