WJ2EDGKA-5.08-11P-14-00A
MFR.Part #
WJ2EDGKA-5.08-11P-14-00A
JLCPCB Part #
C489957
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10A 11 11P 14~28 1x11P 2.5 300V 5.08mm Green Horizontal Termination Male Plug Screw Connection (M2.5) P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS