AAPS0754M680RD
MFR.Part #
AAPS0754M680RD
JLCPCB Part #
C47327348
Package
SMD,8.2x7.2mm
Description
2.1A 240mΩ 4.3A 68uH AEC-Q200 ±20% SMD,8.2x7.2mm Power Inductors ROHS