HB-FH6-254212PB2GOB
MFR.Part #
HB-FH6-254212PB2GOB
JLCPCB Part #
C47326623
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A 2 2.54mm 2.54mm 24P 2x12P 3.2mm 8.5mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS