VHF060303HQ2N7CT02
- MFR.Part #
- VHF060303HQ2N7CT02
- JLCPCB Part #
- C485787
- Description
- 14@500MHz 2.7nH 250mΩ 300mA 9.2GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS