RC-02K7321FT
MFR.Part #
RC-02K7321FT
JLCPCB Part #
C47119098
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 7.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS