RM06J5R1CT
MFR.Part #
RM06J5R1CT
JLCPCB Part #
C4356178
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS