RC1608F5110CS
MFR.Part #
RC1608F5110CS
JLCPCB Part #
C4348867
Description
-55℃~+155℃ 100mW 511Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS