RC2012F821CS
MFR.Part #
RC2012F821CS
JLCPCB Part #
C4347502
Description
-55℃~+155℃ 125mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS